اسکوتر آبی

یک پیشنهاد برای اینکه فروش خود را چند برابر کنید !

آیا شما فروشنده لوازم و تجهیزات دریایی هستید ؟

وبسایت marina24.ir در جستجوهای موتور قایق، لوازم یدکی موتور قایق ، جت اسکی ، اسکوتر آبی ، لوازم غواصی و… دارای رتبه 1 الی 5 گوگل است

وبسایت مارینا 24 قصد دارد این جایگاه ویژه را با یک قیمت شگفت انگیز ، جهت معرفی خدمات و محصولات شما ، تماما در اختیار شما قرار دهد.

این پیشنهاد ،جهت همکاری انحصاری فقط با یک شرکت یا فروشگاه است .

جهت اطلاعات بیشتر و تمایل به همکاری به شماره 09128892450 پیامک دهید

اسکوتر آبی که با نام های اسکوتر زیر آبی ، اسکوتر دریایی یا اسکوتر غواصی هم شناخته می شود ، وسیله ای جهت حرکت راحت و سریع غواصان در زیر آب است .

این وسیله کاربردهای فراون تفریحی ، نظامی و صنعتی دارد .

از جمله جهت سیاحت و گردش در زیر آب و یا اهداف شناسایی و عملیات نظامی و همینطور کنترل و گشت زنی تاسیسات زیر آبی همانند خطوط و اتصالات نفت و گاز و شبکه های برق و مخابرات در کف دریا ها .

با توجه به نیاز و نوع کاربرد اسکوترهای زیر آبی ، آنها در توان و اندازه های مختلفی تولید می گردند .

اسکوتر آبی

توان اسکوتر آبی

نیروی تامین کننده برق این دستگاه ها ، باطری های شارژ شونده هستند . موتورهای اسکوتر های آبی معمولا 7.2 ولت ، 12 ولت و 24 ولت هستند.

توان اسکوترها را به وات می سنجند و در توان های 150 ، 300 ،600 و.. تولید می گردند.

مدت زمان تقریبی شارژ کامل آنها حدود 3 ساعت ( با توجه به توان شارژر ) و مدت کارکرد آنها حدود 1 الی 2 ساعت است ( با توجه به ظرفیت باطری ها )

همچنین اسکوتر های آبی برای استفاده در عمق های مختلف طراحی و ساخته می شوند ولی به طور معمول اکثر آنها قابلیت استفاده تا عمق حدود 30 متر را دارند.

اسکوتر آبی

سرعت اسکوتر زیر آبی

اسکوتر ها از 3 الی 15 کیلومتر در ساعت سرعت می توانند داشته باشند .

اسکوتر های با سرعت بالاتر دارای موتور قوی تر و همچنین ظرفیت باطری بیشتری هستند .

سرعت اسکوتر به عواملی چون قدرت موتور ، وزن غواص ، توان باطری ، نوع و تعداد پروانه اسکوتر وابسته است.

اسکوتر های رایج در بازار ایران در دو کلاس تفریحی آماتوری و حرفه ای هستند که نوع اول معمولا 3 الی 5 کیلومتر در ساعت و نوع دوم 5 الی 10 کیلومتر در ساعت در زیر آب سرعت دارند.

قیمت اسکوتر زیر آبی

همانطور که بیان شد اسکوترها در توان های گوناگون تولید می گردند و این سبب می گردد که اختلاف قیمت زیادی با هم داشته باشند ولی به طور میانگین اسکوتر های کلاس تفریحی سبک ارزان قیمت از حدود 4 الی 15 میلیون تومان و اسکوتر های آبی حرفه ای از 20 الی 50 میلیون تومان قیمت دارند. 

قیمت اسکوتر آبی

جستارهای وابسته:

توربین کشنده غواصی – دستگاه کشنده غواصی – اسکوتر زیر دریایی – قیمت دستگاه اسکوتر شنا – اسکوتر زیر آبی ارزان در کیش ،منطقه آزاد انزلی نوشهر و چالوس

4.6 از 5 - (7 نظر)